Kupno auta – bądź przygotowany

Zakup nowego samochodu jest dość trudny bez konieczności radzenia sobie z presją sprzedaży ze strony sprzedawcy samochodów, który nader niejednokrotnie zasady dobrego wychowania zgubił już ogromnie dawno temu.. Nie istnieje wielką tajemnicą, iż niemal każdy dealer samochodowy może zdyskredytować początkową cenę, jaką chce za samochód.

Jeżeli zatem zdecydujesz się na zakup nowego samochodu, pomożemy Ci określić, jaki typ jest dla Ciebie odpowiedni i dobry oraz jak najlepiej negocjować podczas tej mini-wojny którą jest moment, w jakim okazujemy się naszym opanowaniem sztuki negocjacji ceny. Zanim udasz się do salonów samochodowych z książeczką czekową w ręku, oceń powody, dla których chcesz faktycznie nabyć nowy samochód. Dowiedz się, która jest podstawowa cena każdego interesującego Cię pojazdu. Im dużo wiesz o rzeczywistym koszcie, tym chwila będziesz musiał się pocić przy płaceniu za nowy nabytek.

Przed wejściem do salonu

Zanim postawisz stopę na parceli dealerskiej, musisz pomyśleć o paru rzeczach, w tymże na który typ pojazdu możesz sobie pozwolić, jaki typ samochodu jest dla Ciebie odpowiedni, lub powinieneś leasingować, albo kupować i na czym polega Twoja historia kredytowa oraz albo opłaca się nakładać sobie na barki koszt kolejnego kredytu, raty albo po postu kosztu, który z innego punktu widzenia może pokazać się niepotrzebny i głupi.

Kiedy już zdecydujesz, jakiego typu samochodu potrzebujesz, nadszedł czas, żeby przeprowadzić badania, żeby zawęzić wybór. Szereg zasobów w Necie może dostarczyć informacji porównawczych oceniających pojazdy w danych kategoriach. Podczas podejmowania decyzji porównaj takie obszary, jak bezpieczeństwo, niezawodność, oszczędność paliwa, gwarancje, koszty operacyjne, wskaźniki kradzieży, funkcje ogólne i opcje.

Uczę się do zakupu nowego samochodu

Najpierw odrób pracę domową i podejmij mądrzejszą decyzję, zanim kupisz nowy samochód. By określić z wyprzedzeniem, ile masz miejsca na targi w zakresie podstawowych samochodów oraz dodatkowych opcji, przygotuj arkusz roboczy dla wszelkiego typu nowego samochodu, który rozważasz. Korzystając ze zaktualizowanych cenników dostępnych w powyższych witrynach, zanotuj koszt dealera i cenę katalogową dla danej marki, modelu i linii wyposażenia. Przemyśl gruntownie jaka możliwość będzie Ciż niezbędna a na którą możesz sobie pozwolić. Nie wszystka możliwość oraz nie każdy bajer jest wart wydania kolejnych tysięcy.

Chcesz szybko sprzedać auto w Lublinie – odwiedź witrynę skup aut Lublin.

Dla każdego samochodu wypisz żądane opcje, opisując je numerem faktury. Zanim zdecydujesz się kupić nowy samochód, zapisz koszt dealera i cenę katalogową. Sprawdź opłaty za miejsce docelowe dla owego samochodu i uwzględnij je również w koszcie dealera, jak oraz w cenie katalogowej, albowiem nie posiada żadnych pomyłek. Opłata docelowa to koszt, który dealer płaci za dostarczenie nowego samochodu do salonu.

Teraz porównaj koszt dealera z ceną katalogową tego samochodu. Różnica polega na tym, iż jesteś pokój negocjacyjny. Zrób to jedno z wszą z opcji. Przed zakupem nowego samochodu możesz negocjować indywidualne opcje. Tak jak każdy zakup, powinien również winien być traktowany na chłodno bez zbędnego nadmiaru emocji. Wiadomo, iż każdy klient w mniejszym bądź większym stopniu lubi ryk silnika a jego wartość nie jest warta późniejszego braku środków opłacenia czynszu.

Dodaj komentarz