Budowa tarasu do wanny z hydromasażem

Dużo osób chce dziś zainstalować wannę z hydromasażem na istniejącym tarasie, jeśli Twój taras nie został zbudowany, lub biorąc pod uwagę wagę wanny z hydromasażem, istnieje prawdopodobieństwo, że będący taras nie będzie obsługiwał wanny z hydromasażem, pomimo iż może ona ważyć tylko od 400 do 500 funtów mogą pomieścić 300 galonów wody, 7 funtów na galon lub dodatkowe 2100 funtów, dodając to do wagi wanny i dodając wagę osób wybierających się w niej, widać, iż waga na kwadrat jest odpowiednio wysoka. W większości przypadków taras można przeprojektować tak, aby pomieścił wannę z hydromasażem, dodając dodatkowe sprawdzenie pomocy technicznej w naszym dziale budowlanym lub wykwalifikowanej osobie, by upewnić się, że szanse na wsparcie naszej nowej wanny.

Obecnie jest mnóstwo możliwości wyboru materiałów pokładowych, od tradycyjnego cedru i sekwoi po szpilki poddane obróbce ciśnieniowej i inne materiały stworzone przez człowieka. Najbardziej korzystny z tych wyborów jest sosna poddana obróbce ciśnieniowej. Istnieją trzy poziomy obróbki i jest mierzona ilością środka konserwującego na stopę sześcienną drewna. na stopę użyj tej oceny dla elementów, które nie będą miały kontaktu z podłożem. Następny poziom dotyczy elementów, jakie będą lub mogą łączyć się z ziemią a są oceniane na 0,40 funta na stopę kwadratową, a najwyższy poziom, który dotyczy poniżej klasy, to 0,60 funta na stopę kwadratową, 4 x 4 i 6 x 6s mają generalnie ocenę 0,60.

Link który może może być przydatny dla Ciebie:  kleje przemysłowe

Większość ludzi woli naturalne drewno, takie jak cedr i sekwoja, które są najdroższe i są jedno wady, jeśli są używane do desek, można je łatwo zarysować podczas przenoszenia mebli, na przykład staną się szare, chyba że je zabrudzisz lub zakonserwujesz. mycie ciśnieniowe przywróci naturalny wygląd.

Nowa generacja materiału pokładowego to kompozyty wytworzone przez człowieka, jakie są na ogół wykonane z produktów pochodzących z recyklingu, takich jak drewno i plastik, są one nieco droższe niż sosna poddana obróbce ciśnieniowej, ale wytrzymają znacznie dłużej. znowu dobre mycie ciśnieniowe przywróci go do życia. inną częstą skargą dotyczącą kompozytów jest toż, iż nagrzewają się nawet przy niewielkiej ilości światła słonecznego.

Bez powodu na to, jakiego rodzaju materiału używasz do budowy nowego tarasu, koniecznie skonsultuj się z profesjonalnym projektantem tarasu, aby zagwarantować, że nowy taras będzie stosowałem tę nową wannę z hydromasażem.

Dodaj komentarz