Szkoła to dużo obowiązków i zajęć, bo oprócz tych obowiązkowych mnóstwo jest lekcji dodatkowych. Dobrowolnych, na które zazwyczaj trzeba przynosić jakieś materiały. Dlatego Świat zabawek przygotował w ofercie różnokolorowe teczki. Grubsze, eleganckie lub cienkie z gumką. Można w nich ukryć, wszystko, co chcesz.

Teczka na zajęcia pozalekcyjne

Poza szkołą dzieci i młodzież mają dużo dodatkowych obowiązków, na które trzeba zabierać konieczne materiały. Dlatego oferujemy teczki przeróżnego rodzaju, które mogą pomieścić, wszystko, co potrzeba. Ciekawe wzornictwo, dobra jakość wykonania. Te teczki są trwałe, ładne, mocne i modne. Odporne na zniszczenia i zaplamienia.  Łatwe w  pielęgnacji. Bardzo przydatne na różne sytuacje. Proponujemy wygodną teczka szkolna z plastikowe z rączką, które będą dobre na zajęcia językowe, zmieści się do nich zeszyt formatu A4. Są praktyczne teczki  dla dziewczynek, z naklejkami, wesołe i słodkie. Są też sportowe dla chłopców z logo wybranego klubu, a także te bardziej młodzieżowe w ciekawych odcieniach i ze spokojnym wzorem.  Na zajęcia można biec z przyjemnością, z teczką, w której w wielkim porządku schowane są potrzebne materiały. Nie zniszczą się, nie pogną i nie pogubią. Uczeń dobrze przygotowany ma swoje zeszyty w dobrze zamkniętej teczce z gumką.

Teczki do zabawy

A kto powiedział, że teczki  szkolne mają być przydatne jedynie do szkoły i na zajęcia ponadobowiązkowe. Przecież jest tyle fajnych rzeczy, które można robić, a nie są związane ze szkołą. Jeśli zbierasz fotosy, artykuły, czy cokolwiek, to teczka posłuży na idealny schowek. Oferujemy teczki płaskie z gumką, z tektury odpornej na zniszczenia oraz zaplamienie. One są laminowane, nieprzemakalne. Są też teczki dla dzieci plastikowe, z oddzielnymi uchwytami, które z powodzeniem można zabrać ze sobą na przykład na wycieczkę. Zmieści się tu naprawdę sporo rzeczy, jak: książka do czytania czy tablet albo drugie śniadanie. Teczki plastikowe z rączką są bardzo przydatne, każdy może wybrać coś dla siebie. To świetne organizery na co dzień