W tegorocznych trendach nie może zabraknąć wzorzystych mebli i dodatków. Przy szarości ścian i bardzo miejskich wnętrzach, trzeba zadbać o wprowadzenie również ciepłych barw. Jeśli jednak zdecydujemy się na wzorzystą sofę, pozostałe meble i dodatki wybierzmy w jednolitych, stonowanych odcieniach. Bo w przytłaczających wzorami pomieszczeniach trudno wypocząć.

Co będziemy ustawiać w mieszkaniach w tym roku

Jak można niewielkim kosztem zmienić mieszkanie w modne wnętrze? Jak to zrobić, nie rujnując domowego budżetu? Meble industrialne loft są zazwyczaj drogie, ale wystarczy czasem dokupić jeden sprzęt, by uzyskać efekt nowości. Można też zbić stolik z palet lub zmontować tego typu regał, by uzyskać miejski, szary wygląd. Wówczas dowolne dodatki bedą wspaniale współgrały z całością.  W nowej odsłonie mogą pojawić się także kanciaste fotele, krzesła i meblościanki, które znamy z domów dziadków, a które ponownie od kilku  lat pojawiają się w salonach meblowych. Chcąc oszczędzić nieco na cenie można meble tapicerowane producent, sprawdzać gdzie jest taniej lub kupować online.

 

Gdzie najlepiej kupić tanie meble

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego mebla można obejrzeć go w salonie, a dopiero potem zamówić u producenta bądź dokonać zakupu w internecie. Różnice w cenach są znaczne. Meble kupowane online mają zazwyczaj darmowy transport, co jest dodatkową zaletą takich zakupów. Zamiast pełnego wyposażenia w meble tapicerowane w nowoczesnym wnętrzu można rzucić materac do spania. Nawet bez stelaża. Bez tradycyjnej sypialni czy typowego narożnika. pomieszczenie zyska na nowoczesności, a materace do spania są dużo zdrowsze od rozkładanych kanap. Idealnie równa powierzchnia, wspaniale sprężynująca, jest najlepsza dla zdrowia. Materac ze średnio twardym wypełnieniem jest zalecany przez lekarzy na wszelkie dolegliwości związane z kręgosłupem. A inwestycja w zdrowie jest lepsza niż w lekarstwa.