„Świat zabawek” to też świat kolorowych flamastrów, kredek, ołówków, temperówek, nożyczek, markerów do tablic, szyb i folii.  Oraz zachwycajacych piórników, które potrafią pomieścić to wszystko. Piórnik Milan jest podstawowym niezbędnikiem ucznia. Warto przyjrzeć się, co zawiera, aby w szkole na lekcji nie zabrakło nagle jakiejś bardzo ważnej rzeczy.

Kredki i famastry, pióro

Kredkami czy flamastrami można pokolorować świat na dowolne barwy, narysować wszystkie marzenia, wyobrazić sobie przeróżne postaci z bajek, zwierzęta czy kwiaty, rozwinąć skrzydła fantazji i pofrunąć daleko…, a może nawet dalej. W krainę zabawy. Jak pięknie można ją połączyć ze szkolnymi zadaniami. Matematyka czy literki są dużo łatwiejsze do rozwiązania, gdy rysowane są ślicznymi, uubionymi długopisami. Bardzo duże znaczenie ma posiadanie ładnych kredek lub flamastrów, gdy trzeba narysować coś dla mamy lub babci na prezent. Wspaniałe pomysły przychodzą do głowy i szybko przedostają się na papier, gdy można rysować kolorowymi kredkami, malować wspaniałymi barwami. Motyle same przysiadają na papier, samochody dodają gazu i gnają po torze wyścigowym.  W tym dziale oferujemy również markery do tablic  w różnych kolorach  oraz gąbki ścierające.

Co koniecznie jest potrzebne

Zestawy materiałów piśmienniczych do piórnika są albo do samodzielnego skompletowania albo oferowane jako gotowe wyposażenie piórnika. Samodzielne kompletowanie pozostawia większe pole do popisu. Można dobrać tutaj przedmioty, jakie dziecku najbardziej się podobają.  Wybrać odpowiednie kredki Milan w dowolnych kolorach i jakości: drewniane bądź woskowe. Dodać długopis Milan czy linijki lub flamastry Milan. A także dopasować wszystko pod względem możliwości cenowych. Gotowe piórniki z wyposażeniem posiadają plany lekcji w komplecie oraz tabliczkę mnożenia. Wszystkie produkty oferowane przez „Świat zabawek” spełniają najwyższe światowe standardy. Są wyprodukowane bez użycia substancji toksycznych, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie najmłodszych klientów.  Plastik jest odporny na pęknięcia oraz zniszczenia.