Ileż radości daje każdemu dziecku mazanie po wszystkim, co się da. Już kilkumiesięczne maluchy chętnie zanurzają dłonie w kolorowych farbach i z przejęciem odbijają ich kształt na wszystkim co się da. Zamiast karcić swoje pociechy i wywoływać łzy rozczarowania, wychodźmy naprzeciw ich dziecięcym marzeniom i potrzebom.

Kreatywne mazanie

Warto ukierunkować pragnienia maluchów oraz wykorzystać ich twórczy zapał oraz potencjał. Zamiast mazać po ścianach, czego nie wolno, można specjalnymi mazakami ozdabiać wybrane podkoszulki. W ofercie handlowej „Świata zabawek” znajdują się mazaki dla dzieci, które idealnie spełniają marzenia i pragnienia dzieci w każdym wieku. Mazać dłońmi wcale nie trzeba, ani zanurzać ich w farbach, ale warto sięgnąć po mazaki i nimi pomalować świat z materiału na kolorowo. Albo przynajmniej wybraną przez mamę jasną bluzkę. Na dowolnej bawełnianej podkoszulce można specjalnie do tego przystosowanymi mazakami z odpowiednią końcówką, wykonać dowolne wzory. Potrzebny jest szablon lub odrobina fantazji.

Mazaki ze specjalnymi końcówkami

Oferujemy pisaki 3d dla dzieci w zestawach po kilka kolorów. Te do malowania po tkaninach mają specjalne, okrągłe końcówki, dostosowane do mazania po tkaninach.Końcówka przystosowuje się do każdego  rodzaju powierzchni. Utrwalona kreska  jest prosta i ładna. Naszkicowany ołówkiem na materiale rysunek (no chyba, że ktoś od razu wie, co chce namalować!), należy pokolorować, wypełnić barwami, a następnie zaprasować żelazkiem, aby rysunek się nie sprał. I gotowe.  Zaprojektować swój własny, oryginalny strój? A któż tak potrafi? Przyszły projektant mody! Mazak zabawki do malowania po materiale ze specjalnie do tego przystosowaną końcówką dadzą tyle radości, a przy okazji rozwiną kreatywność  i pomysłowość małej główki. Pisaki dla dzieci nie zawierają toksycznych substancji, są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Są wyprodukowane zgodnie z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa. Nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych. Są bezpieczne dla dzieci.