Wygodne i pojemne plecaki, torby oraz tornistry. Wciąż trzeba do szkoły zabierać ze sobą co najmniej połowę biurka, dlatego tak ważne jest, aby plecak czy tornister były wygodne i nie przeciążały młodego kręgosłupa.

Praktyczne i modne torby oraz tornistry

„Świat zabawek” podąża za modą i proponuje dzieciom nie tylko zdrowe, ale także ładne i podobające się maluchom szkolne torby dla dziewczynek  oraz worki  na kapcie oraz na stroje gimnastyczne. Zaprojektowane z uwzględnieniem dziecięcych gustów.  Tornistry są pełne książek i zeszytów posegregowanych w największym porządku. A to dzięki temu, ze wszystkie torby czy plecaki posiadają oddzielne komory na różne przedmioty. Ład przede wszystkim. Taki tornister szkolny dla dziewczynki posiada po dwie-trzy komory, dodatkowe kieszenie ułatwiające organizację przyborów szkolnych. Tutaj wszystko się zmieści! Można w oddzielnej przegródce trzymać pojemnik z drugim śniadaniem. Torby i plecaki mają logo sportowych klubów dla małych kibicow, lub wyobrażenia postaci z bajek dla małych księżniczek. Wszystko po to, aby szkoła dobrze kojarzyła się maluchom i by szli do niej z radością i tornistrem wypchanym mądrościami.

 

Zdrowo zaprojektowane plecaki

Plecaki szkolne dla dziewczynek, torby mają być nie tylko modne i estetyczne, ale przede wszystkim muszą być zdrowe. A to w trosce o dziecięce kręgosłupy. Większość plecaków z oferty „Świata zabawek” ma wzmocnione dno i miękkie, niewrzynające się w ramiona szelki. Wybrane plecaki zostały zaprojektowane w ten sposób, że mają profilowane, wzmocnione plecy, są dzielone na części, mają przegródki na dokumenty. Do tego bardzo pomocne są plastikowe uchwyty, zrobione z materiałów odpornych na pęknięcia i zniszczenia. Ponadto wszystkie torby i plecaki są zaopatrzone w odblaskowe lamówki. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Torebki dla dziewczynek są wykonane z tkanin najwyższej jakości, odpornych na zniszczenia i plamy, nieprzemakalnych. Naszym celem jest dostarczenie małym klientom najlepszych produktów. Trwałych, praktycznych, z gwarancją, że dadzą dzieciom dużo radości.