Piórniki jest niezwykle ważnym elementem codziennego wyposażenia ucznia. Najbardziej podobają się te z wizerunkiem ulubionych postaci z najnowszych bajek czy z logo ukochanego klubu piłkarskiego. Z takim piórnikiem, torebką, portfelem czy saszetką na pewno trudno się rozstać, i  przyjemnie jest pójść do szkoły.

Rodzaje piórników szkolnych

Piórnik saszetka to taki niezbędnik ucznia, gdzie trzyma się wszystko, co może być danego dnia potrzebne w szkole. Ważne więc, co piórnik będzie zawierał i jak go można skompletować. Niektóre saszetki dziecięce mają pełne wyposażenie, inne trzeba dopiero wypełnić swoim długopisami, kredkami, flamastrami. Dobrać do środka wszystko, co może być potrzebne. Są piórniki szkolne duże, składające się z dwóch-trzech części, które zawierają wszystko, co chcesz. Piórniki są z przegrodami i licznymi uchwytami pomagającymi uporządkować w środku wszystkie przedmioty. W każdym znajduje się ściągawka z tabliczką mnożenia oraz kartką na plan lekcji.  W niektórych jest równnież miejsce przewidziane na linijki i cyrkiel.

 

Komplety i zestawy piórnik-plecak

To bardziej elegancki i droższy zestaw.  Wszystko pasuje do siebie, jest starannie dobrane. Piórnik z wyposażeniem, z dwiema lub trzema przegrodami pomieści wszystko, co trzeba. Zarówno kredki, ołówki, długopisy i temperówki, jak i dodatkowe rzeczy w rodzaju linijki. Można też dobrać do piórnika plecak z takim samym logo lub postaciami z bajki. Taki komplet na pewno rozjaśni buzię malucha ogromnym uśmiechem. Plecaki lub tornistry mają dwie lub trzy części, by w każdej można było umieścić inne, ważne rzeczy. Dobrze zorganizowany plecak zachowuje książki i zeszyty w niezniszczonej postaci. Oddzielną przegródkę mamy na pojemnik z jedzeniem. Wszystkie produkty są wykonane z trwałych materiałów, ekologicznych, odpornych na zniszczenia, nieprzemakalnych.  Utrzymujemy standard najwyższej jakości. To, czego potrzeba do szkoły znajdziesz online w „Świat zabawek”. Spełniamy marzenia dzieci w każdym wieku, chłopców i dziewczynek.