W szkole może być naprawdę miło, jeśli zabierzemy do niej  swoje ulubione zabawki. Proponujemy w ogromnym wyborze farby plakatowe, piórniki, zestawy kredek i flamastrów, tornistry z ulubionymi zespołami piłkarskimi  czy wyjątkowe torby treningowe oraz zeszyty, tak ładne i fajne, że mogą być najlepszym przyjacielem. Z takim wyposażeniem przyjemnie się idzie na najtrudniejsze lekcje.

Kolorowe, ładne zeszyty

Dzieci mają swoje pasje i ulubione rzeczy, tajemne ścieżki i sprawy. Można przybliżyć im szkołę poprzez wręczenie przedmiotów, które będą im się podobać, a przecież będą także konieczne do odrabiania lekcji, dobrego przygotowania się do zajęć czy wypełniania zadań domowych. Niech się cieszą małe buzie, że idą do szkoły. Że zaczynają poznawać świat i będą uczyć się wiadomości, które  przydadzą się im w późniejszym życiu. Oferta „Świata zabwek” uwzględnia zeszyty do wszystkich klas i na różnego typu zajęcia. Okładki zeszytów są trwałe, laminowane, co sprawia, ze są odporne na zniszczenia. Chowane do plecaków z przegródkami zawsze mają proste rogi. Tornistry i plecaki z naszej oferty uwzględniają wszystkie potrzeby małych uczniów.

 

Pełna wyprawka ucznia

Nie tylko zeszyty są konieczne do szkoły, ale również kredki, flamasty oraz farb. Oferujemy piórniki z wyposażeniem, dzielone na komory lub całkiem puste, do samodzielnego zebrania wszystkich potrzebnych przedmiotów.  Jak kto woli. Proponujemy różnego rodzaju długopisy, a nawet pióra wieczne, dla uczniów, którzy chcą nauczyć się ładnie stawiać literki. Na zajęcia pozaszkolne przydadzą się tekturowe bądź plastikowane teczki. Można tam schować sportowe stroje lub materiały na zajęcia językowe. Oferujemy pomoc w dobraniu odpowiedniej wyprawki szkolnej, złożonej z przyjaznych przedmiotów, koniecznych do właściwego przygotowania się do lekcji. Nasze produkty są wykonane  z materiałów najwyższej jakości, estetyczne i trwałe. Wszystko skompletowane? To głowa do góry – w drogę. Marsz prosto do szkolnej furtki.